|
Tuesday, November 12, 2019 | |||||
Game | Time/Location | Opponents | Winner | Loser | |
#2 | 6:00 PM Ridgefield HS |
Sequim 0 @Ridgefield 3 |
Ridgefield to #9 | Out | |
#1 | 6:30 PM Peninsula College |
Sehome 1 @Port Angeles 3 |
Port Angeles to #9 | Out | |
Wednesday, November 13, 2019 | |||||
Game | Time/Location | Opponents | Winner | Loser | |
#8 | 5:30 PM Karl Graf Stadium |
Orting 0 @Selah 10 |
Selah to #12 | Out | |
#3 | 6:00 PM Cedarcrest HS |
Hockinson 1 @Cedarcrest 0 |
Hockinson to #10 | Out | |
#4 | 6:00 PM White River HighSchool |
Ellensburg 0 @White River 1 |
White River to #10 | Out | |
#5 | 6:00 PM Fife HS |
Columbia River 1 @Fife 0 |
Columbia River to #11 | Out | |
#7 | 7:00 PM Gonzaga Preparatory School |
North Kitsap 1 @Cheney 0 |
North Kitsap to #12 | Out | |
#6 | 7:00 PM Liberty HS |
Ephrata 0 @Liberty (Renton) 5 |
Liberty (Renton) to #11 | Out | |
Saturday, November 16, 2019 | |||||
Game | Time/Location | Opponents | Winner | Loser | |
#12 | 2:00 PM Karl Graf Stadium |
North Kitsap 2 @Selah 3 |
Selah to #14 | Out | |
#11 | 3:00 PM Liberty HS |
Columbia River 4 @Liberty (Renton) 1 |
Columbia River to #14 | Out | |
#9 | 4:00 PM Ridgefield HS |
Port Angeles 1 @Ridgefield 5 |
Ridgefield to #13 | Out | |
#10 | 6:00 PM White River HighSchool |
Hockinson 3 @White River 0 |
Hockinson to #13 | Out | |
Friday, November 22, 2019 | |||||
Game | Time/Location | Opponents | Winner | Loser | |
#13 | 6:00 PM Shoreline Stadium |
Ridgefield 0 @Hockinson 2 |
Hockinson to #16 | Ridgefield to #15 | |
#14 | 8:00 PM Shoreline Stadium |
Columbia River 1 @Selah 0 |
Columbia River to #16 | Selah to #15 | |
Saturday, November 23, 2019 | |||||
Game | Time/Location | Opponents | Winner | Loser | |
#15 | 12:00 PM Shoreline Stadium |
Ridgefield 3 @Selah 1 |
Third Place | Fourth Place | |
#16 | 4:00 PM Shoreline Stadium |
Hockinson 0 @Columbia River 1 |
Champion | Second Place |
1 | D4 #3 | Hockinson |
2 | D3 #3 | Port Angeles |
3 | D5/6/7 #2 | Cheney |
4 | D1/2 #1 | Liberty (Renton) |
5 | D1/2 #2 | Cedarcrest |
6 | D4 #2 | Columbia River |
7 | D3 #6 | Orting |
8 | D3 #1 | White River |
9 | D1/2 #3 | Sehome |
10 | D3 #2 | Fife |
11 | D3 #4 | Sequim |
12 | D4 #1 | Ridgefield |
13 | D5/6/7 #4 | Ephrata |
14 | D5/6/7 #3 | Ellensburg |
15 | D3 #5 | North Kitsap |
16 | D5/6/7 #1 | Selah |